Budování značky a image společnosti
Flash animace html5 a flash animace
Reklamní bannery flash animované html5 a flash bannery
Tvorba webových stránek a e-shopů návrhy a realizace webových stránek a e-shopů

HTML5 A FLASH ANIMACE

I když se začíná stále více uplatňovat animace formou HTML 5 kódu, technologie Adobe Flash je i nadále často používána pro interaktivní grafiku s animacemi, ozvučením nebo videem. Flash nachází využití u specifických forem webových stránek a animace jsou stále častým doplňkem na internetu a stávají se výborným oživením webové prezentace nebo reklamních bannerů. Dodají dynamiku, interaktivitu a efektní ztvárnění, které zatím HTML 5 technologie nedokáže plně zastoupit. Další využití např. je u interaktivních her, které mohou zajímavým způsobem propagovat produkty nebo služby, nebo jednoduše sloužit k zábavě na internetu. Ve všech doplňcích lze v aplikaci kombinovat animace, zvuk, video, fotografie, vektorové prvky či 3D grafiku. Nabízíme také převod a úpravu Power Point souborů do multimediální prezentace.

Ukázky flash animací Bass-tee Disputer Step Nexus Livingshop Livingspace Pethro Portland CFC Sam Slavík Big One Fitness Flightcam TEG Silvia Poloto Půdní byty Ondruš Virtuální galerie Decotec

MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACE, AFTER EFFECTS A VIRAL VIDEA

Zpracováváme také video formáty vytvářené v programu Adobe After Effects a Premiere. Jedná se většinou o reklamní spoty, viral videa a firemní prezentace.


Flash aplikace PF Penam Viral Penam

3D WALL FOTOGALERIE, PANORAMA, FLIP BOOK, 3D PAPERVISION, SCREENSAVERY

Vše je možné. Nové echnologie nabízí i jiné možnosti než pouze animace. Za použití scriptovacího jazyka ActionScript 3 lze naprogramovat nevšední aplikace spolupracující např. s databází na straně serveru nebo zajímavé virtuální prohlídky interiérů nebo exteriérů Flash Panorama. Pro podrobnou prohlídku produktů slouží doplňky typu zooming nebo aplikace Zoomify, s jehož pomocí si můžete přiblížit i ten nejmenší detail fotografie. Pokud chcete svoje soubory převést do podoby interaktivního katalogu s možností listování, zajistíme pro vás aplikaci kniha-katalog s mnoha dalšími funkcemi jako je např. tisk dokumentu, ukládání, náhledy apod. Další využití je například pri tvorbě internetových fotogalerií, fotoalb, či 3D FlashWall prezentací. Samostatnou kapitolou rozšíření Flash technoligie je 3D PAPERVISION, který dává této platformě další rozměr a skoro neomezené možnosti v oblasti 3D grafiky a animací s velkým potencionálem např. u her. Máte-li zájem o vytvoření animovaného spořiče obrazovky, tzv. screensaveru, s jakoukoliv tématikou, nebo čehokoliv z předchozího popisu, neváhejte nás kontaktovat.


Flash aplikace HKF Velocentrum S-publishing Aplikace Grand Optical Screensaver Grand Optical

Ukázky mediálních projektů

- interaktivní animace
- interaktivní aplikace
- instruktážní prezentace
- flip book
- panorama a zoomify
- 3D wall a Papervision

NAHORU

© D-SIGN.CZ     tel.: +420 603 570 065     email: kontakt@d-sign.cz     www.d-sign.cz     www.kuklikova.cz