Budování značky a image společnosti
Flash animace html5 a flash animace
Reklamní bannery flash animované html5 a flash bannery
Tvorba webových stránek a e-shopů návrhy a realizace webových stránek a e-shopů

SLUŽBY PRO WEB A MÉDIA

Jednou z nejrozšířenějších forem firemní on-line propagace jsou webové stránky. V této oblasti poskytujeme komplexní služby, ať v rámci budování Corporate Identity nebo i samostatně. Realizujeme firemní, osobní, produktové či jiné internetové stránky nebo e-shopy. I když se stále více začíná projevovat trend určité jednotnosti designu webových stránek, přesto se snažíme využívat i jiné formy, kde je prostor pro větší kreativitu v grafických návrzích. Protože z praxe víme, že originální, dobře vypadající a funkčně uspořádané stránky, budou pro firmu vždy plusem. Uživatelé v nich lehce najdou na všechny potřebné informace, ale stránky budou i dobře reprezentovat, čímž se zvýší prestiž značky a zájem o firmu.

Je také důležité, aby stránky navštívilo co nejvíce lidí. Proto jako součást realizace provádíme také optimalizaci stránek nazývanou zkráceně SEO (Search Engine Optimization). Znamená to, že vytváříme obsah webu takovým způsobem, aby byl snadno zpracovatelný pro internetové vyhledávače (Google, Seznam...). Výsledkem optimalizace by mělo být zaujmutí předních pozic při vyhledávání klíčových slov uživatelem internetu. Pro lepší zviditelnění stránek je možné využít další mediální nástroje internetového marketingu. Jedná se o PPC reklamu nebo kampaně, pro které vytváříme reklamní bannery nebo flash aplikace, viral videa a propagaci na sociálních sítích.

Ke správě obsahu webových stránek využíváme administračních systémů, s jejichž pomocí můžete snadno editovat texty, odkazy, fotografie a soubory používané ve stránkách. Editační nebo také redakční systémy jsou vytvářené vždy podle konkrétních požadavků a individuálních potřeb klienta.

Nové realizace e-shopů Ma Maison Coclea Návrhy a tvorba webových stránek Alice in Paris Anglické postele Velocentrum 123 BAZÉNY Timoure et group Mediatronik Petfashion Bass-Tee CFC Katapittl Kateřina Štenclová R7 Industrial park HKF

Návrhy a tvorba webových stránek


Realizace e-shopů a webů

- webové stránky
- flash prezentace
- internetové obchody
- reklamní bannery
- flash animace a aplikace

NAHORU

© D-SIGN.CZ     tel.: +420 603 570 065     email: kontakt@d-sign.cz     www.d-sign.cz     www.kuklikova.cz