Kdo jsme, jak pracujeme a jaká je naše přidaná hodnota, to vše se zde můžete dozvědět.

Značku d-sign, kterou jsme založili již v roce 2001, prezentuje grafická designérka a fotografka Barbora Kuklíková a Radek Balkovský specializující se na reklamní a marketingové činnosti při realizaci našich projektů. Vyhovuje nám flexibilita práce OSVČ na volné noze a z domova.

Celkově preferujeme přátelskou a uvolněnou atmosféru. Absence firmy a kanceláře skýtá příjemnou nezávislost. První kontakt s klientem probíhá v domácím prostředí, příjemné kavárně nebo kanceláři firmy, podle výběru a dosažitelnosti klienta. Na schůzce spolu probereme, jaké jsou jeho představy, co od nás může očekávat a jakým způsobem bychom toho mohli společně dosáhnout.

Máme rozdělené úlohy podle našich schopností a naturelu. Bára je u nás člověk přes grafiku, fotky, design a emoce. Vyslechne tedy Vaše očekávání týkající se vizuální stránky, pocitu, energie.

Já (Radek), který má v našem tandemu, kromě funkce copywritera :), i roli racionalisty co ohlídá praktické a technické záležitosti. Mojí prací na projektu bývá návrh struktury, wireframu a koordinace s technologickou realizací, např. u webových stránek nebo jiných prezentací.

A aby toho nebylo málo, musíme do toho začlenit ještě marketingové faktory. Protože přeci jenom ve finále jde většinou o prodej produktu nebo služby, když se nejedná o neziskovku. Všechny tyto aspekty se po celou dobu realizace každé zakázky musíme snažit společně vyvažovat. Je to někdy náročné, ale stojí to za to. Výsledek: moderní čistý design, jednotná vizuální identita, funkční technické zpracování a obchodní dosah na cílového zákazníka.

Asi už si říkáte, a tohle všechno zvládnou sami? Samozřejmě, že nezvládneme, to není v lidských silách ani naším záměrem. Každý má buňky na něco jiného, nám je blízký design a tvorba konceptu vizuální identity, jiný zvládá výborně programování, kódování, SEO analytik zase svojí práci. Za dobu našeho působení v oboru jsme si našli spoustu specialistů se kterými se nám dobře spolupracuje a bez nichž bychom takto komplexní projekty nemohli realizovat.

Měli bychom také uvést, kdo pro nás a naše klienty zajišťuje další služby, např. tisk firemních materiálů, potisk reklamních předmětů, poskytování webhostingu, 3D řezanou reklamu, užitý design, knihařské služby, ale výčet by byl tak široký, že by se nevešel na stránku. Abychom to tedy zjednodušili, od každého uvedeného oboru máme cca 3 - 5 vytipovaných, zakázkami a léty prověřených dodavatelů, kteří jsou schopni realizovat víceméně jakékoliv zadání. Vždy vybíráme operativně pro konkrétní projekt dodavatele s nejlepším poměrem kvalita / cena a celou zakázku s nimi koordinujeme.

Teď už víte skoro vše a pokud by Vás zajímali nějaké další podrobnosti k jednotlivým službám,
neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy

Těšíme se na spolupráci
Za d-sign
Radek Balkovský a Barbora Kuklíková